News

‘25 UNDER 25′

21. září 2009 v 15:12 | Suprise
Shia byl už po třetí za sebou zařazen do ankety
'25 Hottest Stars Under 25′ tedy 25 nejžhavějších hvězd pod 25 let. Samozřejmě nechyběla ani Shiova kolegyně a dobrá kámoška Megan Fox. Shia má ještě jeden pokus dostat se od téhle ankety příští rok. A já pevně věřím, že se mu to znovu povede. Protože jen málo lidí má takový šarm a charizma jako Shia :-)

Shia's new girlfriend?

14. září 2009 v 16:25 | Suprise

Shia (prý) randí s Carey Mulligan, která s ním hraje ve filmu Money Never sleep. Což je těžké uvěřit, protože prý ještě před nedávnem randil s Keily Williams [Cheetah Girl]. Nevím co je na tom pravdy, každopádně se mi ta holka moc nelíbí O_o

Stěhování?

29. července 2009 v 18:55 | Suprise
Čauký lidičky tak co jak se máte? JÁ se vám chci omluvit, že tu poslendí dobou nic nepřebívá a že vás neobíhám :-(.
Teď k tomu stěhování... Chtěla bych udělat novej blog, kterej by nebyl jen o Shiovi, ale ještě o někom. Zatím nmám páru o kom ale napad mě Robert Pattinson... takže se chci zeptat, jestl iby ste byli ochotni dál být mými SBčky i na novém blogu. Napište do komntů jestli jo nebo ne a popřípadě o okom by ste ještě ten blog chtěli ;-)

Teen Choice Award!

19. července 2009 v 14:34 | Suprise
Čauky lidi! Takže konečně můžete halsovat pro Shiu na TCA! xD Předtím se ale musíte zaregistrovat! Navíc se může hlasovat každej den, tak doufám že sem tam hlásnete xD


Shia je nominován v kategorii - Movie Actor: Action Adventure (Eagle Eye)

Shia or Rob?

14. července 2009 v 16:09 | Suprise
Čauky lidi moc moc prosím hlásněte TADY pro Shiu.
Shia vede o 3% a určitě zaslouženě ;-)

Shia v Hanna Montana?

12. července 2009 v 19:59 | Suprise
V nejnovější epizodě Hanna Montana nazvaný Ten by mohl být první. Jake Ryan měl tuto roli dostat, lae nakonec jí dostal Shia. Byl prý lepší volbou pro Box Office.

Translated (c) shialabeoufan.blog.cz

Jakože na Hannu Montanu nekoukám, ale asi udělám výjmku xD

Shia a Megan spolu?

11. července 2009 v 18:25 | Suprise
Shia a Megan se znovu stali terčem žhavých drbů. Hvězdy filmu Transformers: Revange Of The Fallen, který během prvních 5ti dnů v kinech vydělal 201 million $ (3 763 779 584 Kč!). Shia a Megan si ve čtvtrtek vyšli ještě s deseti přáteli a režisérem Oliverem Stonem do ''Nobu''.

,,Vypadali, že sou zamilovaní,'' říká jeden svědek, který taktéž prozradil, že když Megan ve 22:00 odešla, Shia jí následoval. Jiný špion zase prozradil, že na párty v Rose's bash na Západním Hollywoodu, ještě před víkendem. ,,Shia nemohl z Megan spustit oči, sledoval jí jako jestřáb po celou noc,''

Translated (c) shialabeoufan.blog.cz

Konečně!! xD xD

Transformers 3?

10. července 2009 v 18:47 | Suprise
Shia a režisér Michael Bay mluvili o prospektech pokračování Transfromers v pondělí v noci při premiéře LA. Shia slibuje že to bude mnohem víc tajemnější, než předchozí dva díly.
Já osobně se hrozně těším xD a co vy?
 
 

Reklama